Aankomende wedstrijden

Donderdag 2 Februari

AVB JM16

19:00

Sporthal Sorghvliedt

JM16

HC Leuven 2019 2

Zaterdag 4 Februari

AVB JM12 Naronde 1

10:00

Sporthal Sorghvliedt

JM12 Midden

Uilenspiegel 1

AVB JM12 Naronde 1

11:30

Sporthal Sorghvliedt

JM12 Noord

HC Aarschot

AVB JM14

13:00

Sporthal Sorghvliedt

JM14

O. Merksem

AVB JM16

14:30

Sporthal Sorghvliedt

JM16

O. Merksem

AVB Heren

16:00

Sporthal Sorghvliedt

Sasja 3

Schoten

VHV Heren Liga 1

18:00

Sporthal Sorghvliedt

Beloften

E. Lebbeke

First Division Men

20:15

Sporthal Sorghvliedt

Eerste ploeg

Kr. Houthalen

Zaterdag 11 Februari

VHV Heren Liga 1

18:30

Sport- en Recreatiecentrum De Krekel

HBC Izegem

Beloften

First Division Men

20:15

Sportzentrum Eynatten

HC Eynatten-Raeren

Eerste ploeg

Zondag 12 Februari

AVB JM12 Naronde 1

10:00

sporthal Bekaf

HC Aarschot

JM12 Midden

AVB JM12 Naronde 1

13:50

Sportcomplex Ten Gaerde

Groot-Bijgaarden

JM12 Noord

JM14 Kwalificatietornooi C

15:39

Sporthal De Bist

Heist-ODB

JM14

JM14 Kwalificatietornooi C

16:09

Sporthal De Bist

JM14

Uilenspiegel

JM14 Kwalificatietornooi C

17:00

Sporthal De Bist

Heist-ODB

JM14

JM14 Kwalificatietornooi C

17:27

Sporthal De Bist

JM14

Uilenspiegel

Zaterdag 25 Februari

JM14 - Na ronde A

00:00

Sporthal Sorghvliedt

JM14

HvH Zandvliet

VHV J16

14:00

Sporthal VMS-Roeselare

HBC Izegem

JM16

VHV Heren Liga 1

18:00

Sporthal Sorghvliedt

Beloften

HK Waasmunster

Zaterdag 4 Maart

AVB JM12 Naronde 1

00:00

Sporthal Sorghvliedt

JM12 Midden

JM12 Noord

JM14 - Na ronde A

00:00

Sporthal Sorghvliedt

JM14

Groot-Bijgaarden

VHV J16

14:00

Sporthal Sorghvliedt

JM16

Apolloon Spurs

VHV Heren Liga 1

18:00

Sporthal Sorghvliedt

Beloften

O. Merksem

Zondag 5 Maart

AVB Heren

14:15

Sporthal De Plaon

Welta M.

Sasja 3

Zaterdag 11 Maart

VHV J16

00:00

Stedelijke sporthal Alverberg

HUBO Handbal 1

JM16

AVB JM12 Naronde 1

00:00

Sporthal Sorghvliedt

JM12 Noord

Uilenspiegel 2 (B)

AVB JM12 Naronde 1

00:00

Sporthal Sorghvliedt

JM12 Midden

Groot-Bijgaarden

JM14 - Na ronde A

14:00

Sportcentrum De Rode Loop

O. Merksem

JM14

AVB Heren

16:00

Sporthal Sorghvliedt

Sasja 3

HC Leuven 2019

VHV Heren Liga 1

18:30

Sportcampus Lange Munte

Apolloon Spurs

Beloften

Zaterdag 18 Maart

JM14 - Na ronde A

00:00

Sporthal Sorghvliedt

JM14

Schoten

Zondag 19 Maart

AVB JM12 Naronde 1

10:00

sporthal Bekaf

HC Aarschot

JM12 Noord

VHV J16

13:00

Sporthal Sorghvliedt

JM16

Sporting Pelt 1

AVB JM12 Naronde 1

14:30

Sporthal De Bist

Uilenspiegel 1

JM12 Midden

VHV Heren Liga 1

15:00

Sporthal Sorghvliedt

Beloften

Hubo Handbal

AVB Heren

17:50

Sportcomplex Ten Gaerde

Groot-Bijgaarden

Sasja 3

Zaterdag 25 Maart

AVB JM12 Naronde 1

00:00

Sporthal Sorghvliedt

JM12 Noord

Groot-Bijgaarden

AVB JM12 Naronde 1

00:00

Sporthal Sorghvliedt

JM12 Midden

HC Aarschot

JM14 - Na ronde A

00:00

Sporthal De Bist

JM14

Uilenspiegel

VHV Heren Liga 1

16:00

Sporthal Den Dijk

HC Atomix

Beloften

AVB Heren

20:00

Sporthal Heist o/d Berg

Heist-ODB

Sasja 3