Aankomende wedstrijden

Zaterdag 1 Oktober

AVB JM14

10:45

Sporthal Vordensteyn

Schoten

JM14

First Division Men

20:15

Sportcampus Lange Munte

Apolloon Spurs

Eerste ploeg

Zondag 2 Oktober

AVB Heren

12:00

Sporthal Sorghvliedt

Sasja 3

HC Leuven 2019

AVB JM12Noord

13:30

Sporthal Vordensteyn

Schoten

JM12 Noord

VHV Heren Liga 1

14:00

Sporthal Sorghvliedt

Beloften

HBC Izegem

AVB JM12Midden

15:00

Sporthal Vordensteyn

HC Schoten M13 B

JM12 Midden

Zaterdag 8 Oktober

AVB JM16

16:30

Sporthal Sorghvliedt

JM16

HC Atomix

VHV Heren Liga 1

20:00

Sportcomplex De Meermin

HK Waasmunster

Beloften

First Division Men

20:15

Sportcentrum De Rode Loop

O. Merksem

Eerste ploeg

Zondag 9 Oktober

AVB Heren

15:50

Sportcomplex Ten Gaerde

Groot-Bijgaarden

Sasja 3

Zaterdag 15 Oktober

AVB JM12Noord

13:15

De Polder

HvH Zandvliet

JM12 Noord

Zondag 16 Oktober

AVB JM12Midden

13:00

Sporthal De Bist

Uilenspiegel 2 (B)

JM12 Midden

AVB JM14

14:00

Sportcomplex Ten Gaerde

Groot-Bijgaarden

JM14

AVB JM16

16:00

Sportcomplex Ten Gaerde

Groot-Bijgaarden B

JM16

Zaterdag 22 Oktober

AVB JM12Midden

15:00

Sporthal Sorghvliedt

JM12 Midden

Heist-ODB 2 B

VHV Heren Liga 1

15:15

Sportcentrum De Rode Loop

O. Merksem

Beloften

AVB Heren

15:30

Sporthal Heist o/d Berg

Heist-ODB

Sasja 3

AVB JM12Noord

16:30

Sporthal Sorghvliedt

JM12 Noord

O. Merksem

AVB JM14

18:00

Sporthal Sorghvliedt

JM14

HC Atomix

First Division Men

20:15

Sporthal Sorghvliedt

Eerste ploeg

HBC Izegem

Zaterdag 29 Oktober

AVB JM16

10:30

Sporthal Sorghvliedt

JM16

HC Leuven 2019

First Division Men

20:15

Sportpark Lakerveld

Kr. Houthalen

Eerste ploeg

Zaterdag 5 November

First Division Men

20:15

Sporthal Sorghvliedt

Eerste ploeg

HC Eynatten-Raeren

Zaterdag 12 November

AVB JM12Noord

14:00

Sportoase Elshout

Brasschaat

JM12 Noord

AVB Heren

16:00

Sporthal Sorghvliedt

Sasja 3

Brasschaat

VHV Heren Liga 1

18:00

Sporthal Sorghvliedt

Beloften

Apolloon Spurs

First Division Men

20:15

Sporthal Sorghvliedt

Eerste ploeg

DB Gent

Zondag 13 November

AVB JM14

10:00

sporthal Bekaf

HC Aarschot

JM14

AVB JM16

11:30

sporthal Bekaf

HC Aarschot

JM16

Zaterdag 19 November

AVB Heren

14:15

Sporthal Vordensteyn

Schoten

Sasja 3

AVB JM14

15:00

Sporthal Sorghvliedt

JM14

Heist-ODB

AVB JM16

16:30

Sporthal Sorghvliedt

JM16

Heist-ODB

VHV Heren Liga 1

18:00

Stedelijke sporthal Alverberg

Hubo Handbal

Beloften

First Division Men

20:15

Hall des Sports de la C.E.T.

EHC Tournai

Eerste ploeg

Zondag 20 November

AVB JM12Noord

13:00

Sporthal De Bist

Uilenspiegel 1

JM12 Noord

AVB JM12Midden

14:30

Sporthal De Bist

Uilensp. 3 (M13)

JM12 Midden

Zaterdag 26 November

AVB JM12Midden

10:30

Sporthal Sorghvliedt

JM12 Midden

HC Schoten M13 B

AVB JM12Noord

12:00

Sporthal Sorghvliedt

JM12 Noord

Schoten

AVB JM16

13:15

De Polder

HvH Zandvliet B

JM16

AVB JM14

14:30

De Polder

HvH Zandvliet

JM14

VHV Heren Liga 1

18:00

Sporthal Sorghvliedt

Beloften

HC Atomix

First Division Men

20:15

Sporthal Sorghvliedt

Eerste ploeg

Hubo Handbal

Zaterdag 3 December

AVB JM12Midden

15:00

Sporthal Sorghvliedt

JM12 Midden

Uilenspiegel 2 (B)

AVB JM12Noord

16:30

Sporthal Sorghvliedt

JM12 Noord

HvH Zandvliet

VHV Heren Liga 1

16:45

Sporthal Evergem-Centrum

HBC Evergem

Beloften

AVB JM16

18:00

Sporthal Sorghvliedt

JM16

HC Leuven 2019 2

First Division Men

20:00

Hall des Sports

HC Kraainem

Eerste ploeg

AVB Heren

20:00

Sporthal Sorghvliedt

Sasja 3

Welta M.