Aankomende wedstrijden

Zondag 8 September

Second Division Men

14:00

Sporthal Sorghvliedt

Beloften

Renaissance Montegnée HC

Zaterdag 14 September

Zone JM12 F

11:30

Sporthal Sorghvliedt

JM12

Uilenspiegel HV B

Zone JM14C

13:00

Sporthal Sorghvliedt

JM14

Uilenspiegel HV A

Zone JM16 C

14:30

Sporthal Sorghvliedt

JM16

Uilenspiegel HV

Heren Liga 3

16:00

Sporthal Sorghvliedt

Sasja 3

Uilenspiegel HV

Second Division Men

18:00

Sporthal Sorghvliedt

Beloften

HK Waasmunster

Zondag 15 September

Zone J18 B

14:00

Sporthal Sorghvliedt

J18

DB Gent

Zaterdag 21 September

Heren Liga 3

00:00

Sporthal Vordensteyn

HC Schoten

Sasja 3

Zone JM14C

14:00

Sportcomplex De Meermin

HK Waasmunster

JM14

Zone J18 B

16:00

Sporthal De Bist

Uilenspiegel HV

J18

Zondag 22 September

Zone JM12 F

12:30

Sporthal De Bist

Uilenspiegel HV C

JM12

Zone JM16 C

13:00

Sporthal Koninklijk Atheneum Keerbergen

HC AtomiX

JM16

Second Division Men

14:00

Sporthal Sorghvliedt

Beloften

Achilles Bocholt

Zaterdag 28 September

Second Division Men

00:00

Sporthal Hekers zaal 1

DB Gent

Beloften

Heren Liga 3

16:00

Sporthal Sorghvliedt

Sasja 3

HK Waasmunster

Zondag 29 September

Zone JM12 F

00:00

Sportcomplex Ten Gaerde

GBSK Handbal

JM12

Zone JM14C

13:50

Sportcomplex Ten Gaerde

GBSK Handbal

JM14

Zone J18 B

14:00

Sporthal Sorghvliedt

J18

HBC Evergem

Zone JM16 C

15:50

Sportcomplex Ten Gaerde

GBSK Handbal

JM16

Zaterdag 5 Oktober

Zone JM12 F

11:30

Sporthal Sorghvliedt

JM12

HC Welta

Zone JM14C

13:00

Sporthal Sorghvliedt

JM14

HBC Dendermonde

Zone JM16 C

14:30

Sporthal Sorghvliedt

JM16

HBC Dendermonde 1

Heren Liga 3

16:30

Sportschuur Wilsele

HC Leuven 2019

Sasja 3

Zondag 6 Oktober

Zone J18 B

14:00

Sporthal Sorghvliedt

J18

HK Waasmunster

Zaterdag 12 Oktober

QJM14A

10:00

Sporthal VMS-Roeselare

HC Roeselare

Eerste ploeg

QJ18C

10:00

Sporthal Sorghvliedt

Eerste ploeg

HBC Evergem A

QJM16C

10:50

Sportcentrum Dommelhof

Eerste ploeg

HC Schoten

QJ18C

11:00

Sporthal Sorghvliedt

Kortessem

Eerste ploeg

QJM14A

11:40

Sporthal VMS-Roeselare

Eerste ploeg

Olse Merksem HC

QJM16C

12:05

Sportcentrum Dommelhof

HBC Dendermonde

Eerste ploeg

QJ18C

12:30

Sporthal Sorghvliedt

Eerste ploeg

HB Sint-Truiden

QJM16C

12:55

Sportcentrum Dommelhof

Uilenspiegel HV

Eerste ploeg

QJM14A

13:20

Sporthal VMS-Roeselare

Eerste ploeg

HvH Zandvliet

QJM16C

13:45

Sportcentrum Dommelhof

Eerste ploeg

Sporting Pelt

QJ18C

14:00

Sporthal Sorghvliedt

Hestia Bilzen

Eerste ploeg

QJM14A

14:35

Sporthal VMS-Roeselare

Sporting Pelt

Eerste ploeg

QJM16C

15:25

Sportcentrum Dommelhof

Eerste ploeg

HC Leuven 2019

QJM14A

15:25

Sporthal VMS-Roeselare

HUBO Handbal 1

Eerste ploeg

Second Division Men

18:00

Sporthal Sorghvliedt

Beloften

Uilenspiegel HV

Zaterdag 19 Oktober

Zone JM16 C

00:00

De Pit

Elita Buggenhout

JM16

Zone JM14C

00:00

De Pit

Elita Buggenhout

JM14

Second Division Men

00:00

Sportcentrum Dommelhof

Sporting Pelt

Beloften

Zone J18 B

14:00

Farys sportcentrum

Elita Lebbeke

J18

Heren Liga 3

16:00

Sporthal Sorghvliedt

Sasja 3

Olse Merksem HC

Zaterdag 26 Oktober

Zone J18 B

00:00

Sporthal Hekers zaal 1

DB Gent

J18

Heren Liga 3

00:00

Gemeentelijke Sporthal Hechtel- Eksel

Hv Arena

Sasja 3

Zone JM16 C

14:00

Sporthal De Bist

Uilenspiegel HV

JM16

Second Division Men

14:00

Sporthal Sorghvliedt

Beloften

HC Visé BM

Zondag 27 Oktober

Zone JM12 F

12:30

Sporthal De Bist

Uilenspiegel HV B

JM12

Zone JM14C

15:30

Sporthal De Bist

Uilenspiegel HV A

JM14

Zaterdag 2 November

Second Division Men

00:00

Sporthal Jodenstraat

HB Sint-Truiden

Beloften

Zaterdag 9 November

Zone JM12 F

11:30

Sporthal Sorghvliedt

JM12

Uilenspiegel HV C

Zone JM14C

13:00

Sporthal Sorghvliedt

JM14

HK Waasmunster

Zone JM16 C

14:30

Sporthal Sorghvliedt

JM16

HC AtomiX

Zone J18 B

16:00

Sporthal Sorghvliedt

J18

Uilenspiegel HV

Zondag 10 November

Second Division Men

16:00

Hall Omnisport François Guillaume

United Brussels HC

Beloften

Zaterdag 16 November

Zone J18 B

00:00

Sporthal Evergem-Centrum

HBC Evergem

J18

Zone JM14C

13:00

Sporthal Sorghvliedt

JM14

GBSK Handbal

Zone JM16 C

14:30

Sporthal Sorghvliedt

JM16

GBSK Handbal

Heren Liga 3

16:00

Sporthal Sorghvliedt

Sasja 3

HC Attila Temse

Second Division Men

20:30

Hall Omnisport de Montegnée

Renaissance Montegnée HC

Beloften

Zaterdag 23 November

Zone JM16 C

00:00

sporthal Sint-Gillis

HBC Dendermonde 1

JM16

Zone JM14C

00:00

sporthal Sint-Gillis

HBC Dendermonde

JM14

Zone JM12 F

13:00

Sporthal De Plaon

HC Welta

JM12

Zone J18 B

16:00

Sportcomplex De Meermin

HK Waasmunster

J18

Heren Liga 3

19:30

Gem. Sp. Meeuwen

HHV Meeuwen

Sasja 3

Second Division Men

20:00

Sportcomplex De Meermin

HK Waasmunster

Beloften

Zaterdag 30 November

Second Division Men

00:00

Sportcomplex De Damburg

Achilles Bocholt

Beloften

Zone JM14C

13:00

Sporthal Sorghvliedt

JM14

Elita Buggenhout

Zone JM16 C

14:30

Sporthal Sorghvliedt

JM16

Elita Buggenhout

Heren Liga 3

16:00

Sporthal Sorghvliedt

Sasja 3

HC Eeklo 2

Zondag 1 December

Zone J18 B

14:00

Sporthal Sorghvliedt

J18

Elita Lebbeke

Zaterdag 7 December

Zone JM12 F

11:30

Sporthal Sorghvliedt

JM12

GBSK Handbal

Heren Liga 3

16:00

Sporthal Sorghvliedt

Sasja 3

Handbal Brugge

Zondag 8 December

Second Division Men

14:00

Sporthal Sorghvliedt

Beloften

DB Gent

Zaterdag 14 December

Heren Liga 3

00:00

Sporthal Hekers zaal 1

DB Gent

Sasja 3

Second Division Men

18:00

Sporthal Sorghvliedt

Beloften

United Brussels HC

Zaterdag 21 December

Second Division Men

20:00

Sporthal De Bist

Uilenspiegel HV

Beloften

Zaterdag 18 Januari

Heren Liga 3

20:00

Sporthal De Bist

Uilenspiegel HV

Sasja 3

Zaterdag 25 Januari

Heren Liga 3

16:00

Sporthal Sorghvliedt

Sasja 3

HC Schoten

Zaterdag 1 Februari

Heren Liga 3

18:00

Sportcomplex De Meermin

HK Waasmunster

Sasja 3

Zaterdag 8 Februari

Heren Liga 3

16:00

Sporthal Sorghvliedt

Sasja 3

HC Leuven 2019

Second Division Men

18:00

Sporthal Sorghvliedt

Beloften

Sporting Pelt

Zaterdag 15 Februari

Heren Liga 3

00:00

Sportcentrum De Rode Loop

Olse Merksem HC

Sasja 3

Second Division Men

18:00

Hall Omnisport de Visé

HC Visé BM

Beloften

Zaterdag 22 Februari

Heren Liga 3

16:00

Sporthal Sorghvliedt

Sasja 3

Hv Arena

Second Division Men

18:00

Sporthal Sorghvliedt

Beloften

HB Sint-Truiden

Zondag 23 Maart

Heren Liga 3

16:30

Sporthal Het Gelaag

HC Attila Temse

Sasja 3

Zaterdag 29 Maart

Heren Liga 3

16:00

Sporthal Sorghvliedt

Sasja 3

HHV Meeuwen

Zaterdag 26 April

Heren Liga 3

18:30

Sportpark Eeklo

HC Eeklo 2

Sasja 3

Zondag 4 Mei

Heren Liga 3

18:30

Sport Vlaanderen Brugge (J. Saelens)

Handbal Brugge

Sasja 3

Zaterdag 10 Mei

Heren Liga 3

16:00

Sporthal Sorghvliedt

Sasja 3

DB Gent