Alle wedstrijden
1ste Nationale
Zaterdag 2 September
20:00
HUBO Handbal
34
-
36
EHC Tournai
Sportoase Eburons Dome
20:15
DB Gent
30
-
28
HC AtomiX
Sporthal Hekers zaal 1
20:15
HC Kraainem
29
-
30
Apolloon Spurs
Hall des Sports de Kraainem
20:15
Sasja HC
30
-
27
HC Eynatten-Raeren
Sporthal Sorghvliedt
20:15
E. Lebbeke
23
-
29
Kr. Houthalen
Farys sportcentrum
Zaterdag 9 September
20:15
HC Kraainem
22
-
23
Kr. Houthalen
Hall des Sports de Kraainem
20:15
Apolloon Spurs
34
-
33
HC AtomiX
Sportcampus Lange Munte
20:15
EHC Tournai
36
-
22
DB Gent
Hall des Sports de la C.E.T.
21:00
E. Lebbeke
27
-
27
Sasja HC
Farys sportcentrum
Zondag 10 September
17:00
HC Eynatten-Raeren
29
-
28
HUBO Handbal
Sportzentrum Eynatten
Zaterdag 16 September
20:15
DB Gent
26
-
28
Apolloon Spurs
Sporthal Hekers zaal 1
20:15
HC Kraainem
22
-
26
Sasja HC
Hall des Sports de Kraainem
20:15
EHC Tournai
28
-
30
HC Eynatten-Raeren
Hall des Sports de la C.E.T.
Zondag 17 September
18:00
HUBO Handbal
34
-
31
E. Lebbeke
Sportoase Eburons Dome
18:00
HC AtomiX
21
-
31
Kr. Houthalen
Sporthal Den Dijk
Zaterdag 23 September
20:15
HC Kraainem
34
-
27
HUBO Handbal
Hall des Sports de Kraainem
20:15
Sasja HC
35
-
31
HC AtomiX
Sporthal Sorghvliedt
20:15
E. Lebbeke
25
-
29
EHC Tournai
Farys sportcentrum
20:15
Kr. Houthalen
26
-
24
Apolloon Spurs
Sportpark Lakerveld
20:15
HC Eynatten-Raeren
31
-
28
DB Gent
Sportzentrum Eynatten
Zaterdag 30 September
20:15
DB Gent
37
-
36
Kr. Houthalen
Sporthal Hekers zaal 1
20:15
HC Eynatten-Raeren
24
-
28
E. Lebbeke
Sportzentrum Eynatten
20:15
Apolloon Spurs
25
-
33
Sasja HC
Sportcampus Lange Munte
20:15
EHC Tournai
22
-
28
HC Kraainem
Hall des Sports de la C.E.T.
Zondag 1 Oktober
18:00
HC AtomiX
29
-
26
HUBO Handbal
Sporthal Den Dijk
Zaterdag 7 Oktober
18:00
HUBO Handbal
33
-
30
Apolloon Spurs
Stedelijke sporthal Alverberg
20:15
HC Kraainem
38
-
31
HC Eynatten-Raeren
Hall des Sports de Kraainem
20:15
Sasja HC
37
-
24
Kr. Houthalen
Sporthal Sorghvliedt
20:15
E. Lebbeke
36
-
26
DB Gent
Farys sportcentrum
20:30
HC AtomiX
30
-
29
EHC Tournai
Sporthal Den Dijk
Zaterdag 14 Oktober
20:15
DB Gent
25
-
35
Sasja HC
Sporthal Hekers zaal 1
20:15
E. Lebbeke
25
-
33
HC Kraainem
Farys sportcentrum
20:15
Kr. Houthalen
32
-
34
HUBO Handbal
Sportpark Lakerveld
20:15
HC Eynatten-Raeren
34
-
28
HC AtomiX
Sportzentrum Eynatten
20:15
Apolloon Spurs
24
-
35
EHC Tournai
Sportcampus Lange Munte
Zaterdag 21 Oktober
18:00
HUBO Handbal
27
-
27
Sasja HC
Sportoase Eburons Dome
20:15
HC Kraainem
30
-
24
DB Gent
Hall des Sports de Kraainem
20:15
EHC Tournai
32
-
33
Kr. Houthalen
Hall des Sports de la C.E.T.
20:30
HC AtomiX
27
-
28
E. Lebbeke
Sporthal Den Dijk
Zondag 22 Oktober
17:00
Apolloon Spurs
35
-
31
HC Eynatten-Raeren
Sportcampus Lange Munte
Zaterdag 28 Oktober
20:15
DB Gent
21
-
26
HUBO Handbal
Sporthal Hekers zaal 1
20:15
HC Kraainem
36
-
26
HC AtomiX
Hall des Sports de Kraainem
20:15
Sasja HC
33
-
30
EHC Tournai
Sporthal Sorghvliedt
20:15
Kr. Houthalen
27
-
18
HC Eynatten-Raeren
Sportpark Lakerveld
Zaterdag 4 November
20:15
Apolloon Spurs
31
-
27
DB Gent
Sportcampus Lange Munte
Zaterdag 11 November
20:15
Kr. Houthalen
39
-
21
E. Lebbeke
Sportpark Lakerveld
20:15
HC Eynatten-Raeren
19
-
25
Sasja HC
Sportzentrum Eynatten
20:15
Apolloon Spurs
25
-
31
HC Kraainem
Sportcampus Lange Munte
20:15
EHC Tournai
36
-
29
HUBO Handbal
Hall des Sports de la C.E.T.
Zondag 12 November
18:00
HC AtomiX
32
-
27
DB Gent
Sporthal Den Dijk
Zaterdag 18 November
18:00
HUBO Handbal
36
-
24
HC Eynatten-Raeren
Stedelijke sporthal Alverberg
20:15
DB Gent
23
-
34
EHC Tournai
Sporthal Hekers zaal 1
20:15
Sasja HC
25
-
19
E. Lebbeke
Sporthal Sorghvliedt
20:15
Kr. Houthalen
33
-
22
HC Kraainem
Sportpark Lakerveld
20:30
HC AtomiX
36
-
33
Apolloon Spurs
Sporthal Den Dijk
Zaterdag 25 November
20:15
Sasja HC
25
-
16
HC Kraainem
Sporthal Sorghvliedt
20:15
E. Lebbeke
30
-
26
HUBO Handbal
Farys sportcentrum
20:15
Kr. Houthalen
38
-
25
HC AtomiX
Sportpark Lakerveld
20:15
HC Eynatten-Raeren
31
-
32
EHC Tournai
Sportzentrum Eynatten
Zaterdag 2 December
18:00
HUBO Handbal
27
-
30
HC Kraainem
Stedelijke sporthal Alverberg
20:15
DB Gent
45
-
27
HC Eynatten-Raeren
Sporthal Hekers zaal 1
20:15
Apolloon Spurs
29
-
33
Kr. Houthalen
Sportcampus Lange Munte
20:15
EHC Tournai
31
-
21
E. Lebbeke
Hall des Sports de la C.E.T.
20:30
HC AtomiX
31
-
27
Sasja HC
Sporthal Den Dijk
Zaterdag 9 December
18:00
HUBO Handbal
31
-
27
HC AtomiX
Stedelijke sporthal Alverberg
20:15
HC Kraainem
42
-
32
EHC Tournai
Hall des Sports de Kraainem
20:15
Sasja HC
33
-
18
Apolloon Spurs
Sporthal Sorghvliedt
20:15
E. Lebbeke
29
-
24
HC Eynatten-Raeren
Farys sportcentrum
20:15
Kr. Houthalen
36
-
23
DB Gent
Sportpark Lakerveld
Zaterdag 16 December
18:15
Apolloon Spurs
26
-
32
HUBO Handbal
Sportcampus Lange Munte
20:15
DB Gent
32
-
34
E. Lebbeke
Sporthal Hekers zaal 1
20:15
Kr. Houthalen
24
-
21
Sasja HC
Sportpark Lakerveld
20:15
EHC Tournai
38
-
35
HC AtomiX
Hall des Sports de la C.E.T.
20:30
HC Eynatten-Raeren
23
-
32
HC Kraainem
Sportzentrum Eynatten
Zaterdag 20 Januari
20:15
E. Lebbeke
37
-
32
Apolloon Spurs
Farys sportcentrum
Zaterdag 27 Januari
20:00
HUBO Handbal
29
-
31
Kr. Houthalen
Stedelijke sporthal Alverberg
20:15
HC Kraainem
32
-
25
E. Lebbeke
Hall des Sports de Kraainem
20:15
EHC Tournai
28
-
25
Apolloon Spurs
Hall des Sports de la C.E.T.
20:30
HC AtomiX
27
-
36
HC Eynatten-Raeren
Sporthal Den Dijk
Zondag 28 Januari
14:00
Sasja HC
39
-
21
DB Gent
Sporthal Sorghvliedt
Zaterdag 3 Februari
20:15
DB Gent
31
-
23
HC Kraainem
Sporthal Hekers zaal 1
20:15
Sasja HC
37
-
31
HUBO Handbal
Sporthal Sorghvliedt
20:15
E. Lebbeke
29
-
29
HC AtomiX
Farys sportcentrum
20:15
Kr. Houthalen
32
-
25
EHC Tournai
Sportpark Lakerveld
20:15
HC Eynatten-Raeren
35
-
29
Apolloon Spurs
Sportzentrum Eynatten
Zaterdag 10 Februari
20:15
HUBO Handbal
29
-
26
DB Gent
Stedelijke sporthal Alverberg
20:15
HC Eynatten-Raeren
27
-
30
Kr. Houthalen
Sportzentrum Eynatten
20:15
Apolloon Spurs
32
-
24
E. Lebbeke
Sportcampus Lange Munte
20:15
EHC Tournai
27
-
29
Sasja HC
Hall des Sports de la C.E.T.
20:15
HC AtomiX
27
-
26
HC Kraainem
Sporthal Den Dijk